Mocny Podcast 003 – Jak wytrwać w noworocznych postanowieniach i schudnąć na stałe

Zacznij odtwarzać
Prowadzi:
Marek Molicki

Dzielę się na blogu sprawdzonymi sposobami na skuteczne pozbycie się otyłości i nadwagi. Pisze o tym jak radzić sobie ze stresem.

Więcej o mnie

Styczeń to bardzo dobry czas dla ludzi zawodowo zajmujących się sportem, choć niekoniecznie dla regularnie chodzących na siłownie. Właściciele siłowni i klubów fitness zacierają ręce, większe niż zwykle zyski notują sklepy sportowe, a i trenerzy personalni mają więcej pracy niż zwykle. Wkrótce do bardziej zapracowanych dołączą również ortopedzi i fizjoterapeuci i to niekoniecznie dlatego, że na chodnikach zrobi się ślisko.

Wytrwanie w noworocznym postanowieniu związanym z odchudzaniem, w większości przypadków kończy się porażką. Przerobiłem to kilka razy, wiem zatem dokładnie gdzie najczęściej popełniamy błędy.

Jeśli chcesz żeby w tym roku udało Ci się zrealizować noworoczne postanowienie i w końcu schudnąć, to mam dla Ciebie 9 zasad dzięki którym będzie to możliwe. Ja postępując według tego planu schudłem z 98 kg do 77 kg. I nie powiedziałem ostatniego słowa 😉

Zapraszam Cie na 3 odcinek Mocnego Podcastu, w którym występuję solo.

Mocnego Podcastu możesz słuchać również tu:

Spotify
Apple Podcasts
Deezer
Spreaker
Castbox
Podcast Addict

Share this