Mocny Podcast 009 – Obalamy mity dietetyczne z Moniką Hajduk: Zakwaszenie organizmu

Zacznij odtwarzać
Prowadzi:
Marek Molicki

Dzielę się na blogu sprawdzonymi sposobami na skuteczne pozbycie się otyłości i nadwagi. Pisze o tym jak radzić sobie ze stresem.

Więcej o mnie

Z pewnością widziałaś reklamę w telewizji, która informuje o suplemencie diety pomagającym pozbyć się zakwaszenia organizmu.

Mamy więc najróżniejsze suplementy diety, które walczą z zakwaszeniem organizmu, mamy więc specjalne diety które walczą z zakwaszeniem organizmu, mamy też najróżniejsze produkty oraz oczywiście najróżniejszych specjalistów pomagających zwalczyć zakwaszanie organizmu.

Problem polega na tym, że medycyna nie zna czegoś takiego jak zakwaszenie organizmu, a skoro takie zjawisko nie występuje, to trudno jest z nim walczyć.

O “zakwaszeniu organizmu” rozmawiam z Moniką Hajduk, znaną moim czytelnikom i słuchaczom jako moją Ulubiona Panią Dietetyk.

Monika jest absolwentką kierunku Dietetyka na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, członkinią Polskiego Towarzystwa Dietetyki, Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością oraz Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków, autorką wielu publikacji naukowych i popularnonaukowych, a także absolwentką kilkudziesięciu kursów i szkoleń z zakresu prawidłowego odżywiania bo jak sama twierdzi żeby być skuteczną musi cały czas podnosić kwalifikacje i być na bieżąco.

Gdzie znajdziecie Monikę:

Chcesz pobrać Mocny Podcast i posłuchać później? Kliknij tu i pobierz w formacie mp3.

Mocnego Podcastu możesz słuchać również tu:

Spotify
Apple Podcasts
Deezer
Spreaker
Castbox
Podcast Addict

Share this