Mocny Podcast – Odcinek Przedpremierowy

Zacznij odtwarzać
Prowadzi:
Marek Molicki

Dzielę się na blogu sprawdzonymi sposobami na skuteczne pozbycie się otyłości i nadwagi. Pisze o tym jak radzić sobie ze stresem.

Więcej o mnie

Nawet mnie to trochę śmieszy, bo zapowiedziałem pojawienie się Mocnego Podcastu w marcu, a mamy grudzień. Nie będę jednak robił sobie wyrzutów z tego powodu i po prostu odetchnę z ulgą, że pierwszy krok już zrobiony. Kolejne w sumie też, o czym przekonacie się już wkrótce.

Odcinek o numerze 000 (czyli przedpremierowy) jest głównie o tym czym Mocny Podcast będzie i o tym co w nim będzie, choć oczywiście nie powiedziałem o wszystkim, no aż tak odkrywać kart nie wypada. Jest też ten odcinek dla mnie rozgrzewką i próbą generalną przed kolejnymi, już pełnowymiarowymi. Wyszedłem z założenia, że jeśli w pracy dość często wypuszczamy produkt czy usługę w modeli MVP czyli minimum viable product, a zatem coś co ma minimalną liczbę funkcji niezbędnych ale działa i nadaje się do pokazania światu – to mogę to samo zrobić z Mocnym Podcastem.

A zatem jest – Mocny Podcast o życiu zdrowszym, choć niedoskonałym. Zapraszam do słuchania!

Chcesz posłuchać Mocnego Podcastu w innym miejscu lub w inny sposób? Chcesz Mocny Podcast pobrać? Prosze bardzo, masz duzy wybór:

Mocnego Podcastu możesz słuchać również tu:

Spotify
Apple Podcasts
Deezer
Spreaker
Castbox
Podcast Addict

Share this